AquaKat ile suyunuza can katın!

Su yapısını en doğal hale getiren teknoloji 1979’dan bu yana sizinle.

Yem çevrim oranını yükseltir
Hayvanların su tüketimini arttırır
Kireçlenmeyi azaltır, ekipman ömrünü uzatır
Bitkilerin büyümesine destek olur

AquaKat

AquaKat içme ve tarım sularının yapısını düzenlemek ve suya canlılık katmak için geliştirilmiş bir ürün serisidir. Su taneciklerinin titreşmesini sağlayarak suyun bulunduğu ortamda bir girdap şeklinde hareket etmesini sağlar. Doğal kaynaklarda olduğu gibi hareketlenen su parçacıkları tekrar yapılanır ve doğal kaynak suyunun özelliklerini yeniden kazanır.
Canlandırılmış su, hayvancılık, tarım, sera ve bahçecilik, ve evinizde Aquakat ile kullanıma hazır hale gelir.

Uygulama

AquaKat uygulaması, kullanılan su miktarı, kullanılacak yer ve bağlanılacak boru çapı gibi değişkenleri göz önüne tutarak, Penergetic Türkiye ekibinin desteğiyle tespit edilmelidir.

Dozaj

AquaKat ürünü değişik boylarda üretilmekte ve ihtiyaca göre uyarlanabilmektedir.

Kurulum (Montaj)

AquaKat kurşun borular hariç her türlü su tesisatına kurulabilmektedir. Su tesisatını değiştirmeye kesinlikle ihtiyaç görülmez. Ürün elektromanyetik frekansların su tanecikleri üzerinde gösterdiği yapısal etki yoluyla çalıştığı için kurulumun yapılacağı yerde yüksek elektromanyetik dalga yayan başka bir aracın ya da ekipmanın varlığı AquaKat’ın etkisini azaltacaktır. bu nedenle kurulan alanın çok dikkatle seçilmesi gerekir. Aynı şekilde, AquaKat’ın etkili olabilmesi için hava ile iletişim içerisinde olması, en az 20 santim uzunluğunda bşr boru kesiti üzerinde uygulanması, su sayacından ve basınç ayarlayan gereçlerden sonra monte edilmesi gerekir.

Sıkça Sorulan Sorular