Teknolojimizin temelleri

Penergetic teknolojisi fizik prensipleri üzerine kurulmuştur. Elektriksel vurular (impulslar) ve manyetik dalgalar hayatın tüm alanlarında temel etki göstermektedir.

Tüm atomların, moleküllerin, bileşimlerin ve cisimlerin kendilerine ait elektromanyetik frekanslara sahip olduğunun ispatlanması Penergetic teknolojisinin geliştirilmesine yol vermiştir. Teknolojimiz ile, seçilmiş frekansları, elektromanyetik indüksiyon yöntemi ile uygun taşıyıcı maddelere yüklüyor ve bu taşıyıcı maddelerin elektron yapısını değiştiriyoruz. Böylece Penergetic ürünleri kullanıldıkları alanda belirli elektromanyetik frekansları yayarak hedeflenen amaçlara ulaşmamızı sağlıyor.

Teknolojimizin kullanım alanları

Elektik impulslar ve manyetik dalgalar hayatımızın her alanında

Frekans belirleme ve yükleme


Tarım alanında iyileştirmeyi hedeflediğimiz öğelerin – örneğin kök büyümesi, hastalıklara karşı dayanıklılık gibi – tespit edilip Penergetic ürünleri desteklenmesi mümkündür. Hormon ve kimyasal kullanmadan yaratılan biyo-stimülasyon ile tüm organizma güçlendirilir ve var olan kaynaklardan optimum şekilde yararlanması sağlanır. Bu yolla elde edilen ürünlerin hem kalitesi artar hemde verim yükselir.

Seçilen frekansların programlanması

Uzun yılların deneyimi ile elde edilen veriler sayesinde Penergetic ürünlerinde pak çok faydalı frekans aynı zamanda programlanarak çiftçilere en yüksek fayda sağlanmaktadır. Deneyimlere dayalı olarak pek çok soruna karşı optimal kombinasyonlar oluşturulmuştur. Süregiden ArGe çalışmalarımız bu kombinasyonların en uygun şekilde yapılandırılması ve yeni ürünlerin geliştirilmesine olanak vermektedir.

Özel çözümler

Penergetic Türkiye uluslararası ürün geliştirme grubunun bir parçası olarak ülkemizde karşılaşılan özel sorunların tespiti ve ArGe ekibi ile birlikte özel ürün geliştirilmesi faaliyetlerini de yönetmektedir.