loader
+90 212 337 27 47
info@penergetic.com.tr

Aquakat

su canlandırıcı

lezzetli su

KALİTELİ SU İÇİN ETKİN ÇÖZÜM

Aquakat ürünleri İsviçre’de yüksek teknoloji kullanılarak geliştirilmiştir. Yaşamımızda yeni çağ açan bu ürünler, Avrupa, ABD, Asya ve Güney Amerika’da 38 ülkede 20 yıldan bu yana kullanılmaktadır. Kullandığımız suyun doğal dengesine dönmesini hedef alan bu teknoloji Alp’lerden çıkan kaynak suyu canlılığında yumuşak ve tatlı su elde etmemizi sağlar.kaliteli su

Aquakat şebeke ya da kuyu sularının fiziki enerji kullanılarak canlandırılmasını sağlayan bir araçtır. Su ile temas etmeden, boruların ya da muslukların üzerine bağlanarak kullanılır. Suyun doğadaki haline geri dönmesini sağlar ve bu da suyun taşıma kapasitesini arttırarak minerallerin daha kolay taşınmasını sağlar. Bu sayede boru içerisinde oluşan kireçlenme ve paslanma sorunlarını azaltır. Ev ve apartmanlarda, tarımda, hayvancılıkta ve sanayide kullanılır.

AQUAKAT NEDİR?

Aquakat Elektromanyetik sinyal yayma yoluyla suya fiziksel etkide bulunu canlandıran bir cihazdır.

Önceden cihazın üzerine yüklenmiş frekans kalıplarını suya yayma yoluyla çalışır. Akmakta olan suyun salınıma girmesine sebep olarak suyun moleküler davranışını doğada çağladığı haline yönlendirir.

sağlıklı su

Aquakat
  • Doğal Kaynak suyu kalitesinde su sağlar.
  • Suyun Sertliğini dengeler ve kirecini homojen hale getirir.
  • Toplanmış kireç depolarının çözülmesini sağlar.
  • Minerallerin kolayca taşınmasını sağlar.
  • Enerji iletişimini düzenler, su uygulamalarının da masraf düşürür.
  • Oluşan paslanmaları giderir ve paslanmayı önler.

doğal kaynak suyu

Evde Aquakat

Aquakat S, M, L, XL ve XXL evde ve apartmanlardan oluşan sitelerde kullanıma uygundur. Hanenin su kullanımına göre doğrudan şebekeden gelen boruya ya da musluğa monte edilir. Aquakat evde kullanımda suda yarattığı canlandırma etkisi nedeniyle suyun tadını yumuşatır ve kiracini azaltır, dayanıklı ev aletlerindeki kireçlenmeyi engeller, bu aletlerin enerji kullanımını azaltır. Suyun yumuşaması nedeniyle deterjan kullanımında azalma etkisi oluşur.

Tarımda Aquakat

Aquakat L, XL ,2’’ ve Aquakat XXL tarımda kullanıma uygundur.Sulu Tarımda sudaki canlanma etkisi ile bitkinn daha iyi su almasını sağlar. Suyun taşıma kabiliyetini arttırdığı için bitkiye daha fazla besin ulaştırır. Suyun elektromanyetik döngüsünün doğal hale gelmesi bitki köklerinin ve yapraklarının güçlenmesine neden olur.

Hayvancılıkta Aquakat

Aquakat L,XL,2’’ ve Aquakat XXL besi çiftliklerinde ve kümeslerde kullanıma uygundur. Suyun canlanması ve taşıma kabiliyetinin artması sonucunda hayvanlara daha fazla mineral ulaşır, hayvanların sindirim sistemi üzerinde etki göstererek gıdaların sindirilmesi düzenler ve vücut atıklarının atılmasına yardımcı olur. Su kalitesinin artışı ile hayvanlar daha sağlıklı olur, kiloları artar, hastalıkların tedavisi hızlanır ve hayvanların büyüklüğü açısından uniformite sağlanır.

Sanayide Aquakat

Aquakat L,XL,2’’ ve Aquakat XXL sanayide kullanıma uygundur. Özellikle ısıtma kazanlarının, soğutma sistemlerinin ve suyun doğrudan kullanıldığı boyama, yıkama, arıtma işlemlerinin düzeneklerinde kullanılan Aquakat suyun doğal dengesini sağladığı ve taşıma kapasitesini arttırdığı için enerji ve diğer hammadde maliyetlerinin düşmesini sağlar. Isınmayı hızlandırır, boru ve su sistemlerindeki kireölenmeti engeller, boyama işlerinde kireçli suyun fizyolojik yapısını etkilediği için boyama kalitesini ve renk tutumunu optimize eder.

Aquakat Kurulumu

Her tür madde üzerinde veya yüzeyinde etkisini gösterebilir. Tarımda, endüstride, evlerde, mutfakta, banyoda, teknede, veya çamaşır makinası gibi ev gereçlerinde direkt olarak uygulanabilir. Hatta küçük boyutlarda edineceğiz bu cihazı seyahat esnasında bile kullanabilirsiniz.

su kireçlenme

Uygulama ile ilgili detaylı bilgi info@penergetic.com.tr adresinden temin edebilirsiniz.

PDF BİLGİ BROŞÜR