loader
+90 212 337 27 47
info@penergetic.com.tr

Hakkımızda

PENERGETİC TÜRKİYE

HAKKIMIZDA

Penergetic International merkezi İSVİÇRE olan 1999 yılından beri Sürdürülebilir Tarım teknolojileri üretmekte olan bir şirkettir. Uttwill ‘de kurulmuş olan şirket tüm dünyada 33 ülkede faaliyet göstermektedir. Türkiye merkezi İstanbul’da olan firmanın 2015 yılından beri Türkiye yetkili temsilciliği Dorman Dış Ticaret ve Eğitim hizmetleri AŞ tarafından yapılmaktadır. Penergetic TÜRKİYE İsviçre'de üretilen tarım, hayvancılık ve su sistemlerinin geliştirilmesi amacı ile yüksek teknoloji ile üretilmiş organik ürünlerin Türkiye’ye ithalini, dağıtımını yapan yenilikçi bir firmadır.

Penergetic Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu ve Doğu Anadolu Bölgelerimizde temsil edilmektedir.

PENERGETİC TÜRKİYE

MİSYONUMUZ

Misyonumuz tüm tarım endüstrisine yaygın kullanımı olan, sürdürülebilir, etkili ve sürekli geliştirilerek yenilenen teknoloji ürünleri sunmaktır. Ürünlerimiz insana ve doğaya saygı değerleri doğrultusunda sosyal ve çevresel sorumlulukla geliştirilmektedir.

PENERGETİC TÜRKİYE

VİZYONUMUZ

Penergetic Türkiye doğal kaynaklarımızı koruyarak ve doğaya saygılı tarım yöntemlerini destekler. Bu amaç ile uygulanabilir ve çevreye duyarlı çözümler sunmayı amaç edinmiştir.

PENERGETİC TÜRKİYE

DEĞERLERİMİZ

Dürüstlük
Saygı
Güven
Açıklık
Sosyal Sorumluluk
Ekip Çalışması
Kalite
Sürekli Gelişim